Прихильники блогу:

понеділок, 19 серпня 2013 р.

Новенька...Навіть не весільна....

Привіт!!!
Нарешті випала можливість потворити не за гроші, а для душі:)

Фраза-надрукована, колись "знайшла" у когось, на жаль , не пам'ятаю в кого.... 

неділя, 18 серпня 2013 р.

160+6=Тарас і Ольга

Привіт!
Останніх 7 вечорів я вирізала , клеїла , складала - виконувала замовлення на 160 бонбоньєрок для Тараса та Ольги.
А сьогодні зранку був найприємніший момент цього замовлення - квартиру заполонив приємний аромат шоколаду, тому що я пакувала цукерки у коробочки.
Все, робота зроблена, можна з полегшенням видихнути (завжди серйозно ствлюсь до кожного замовлення)
  для вас - фото:)


 Також , для цієї молодої пари я робила 6 запрошень
Особисто для  мене, цей варіант запрошень один з найулюбленіших


Весільна скриня для першої спільної казни.

Робила я її  вже давно, ще в червні місяці. 
Це моя перша спроба. 
В роботі я використала 2 МК : Вірин та Іринин
Я ці 2 МК обєднала і зробила свій варіант скрині.


вівторок, 13 серпня 2013 р.

Три роки блогожиття

Привіт!
За вікном - тихий літній вечір з дощиком (логічне завершення спекотного літнього дня), у мене тривають перші трудові будні після відпустки (в такі дні робота ще поки приносить задоволення:))))), у мене знову з'явився інтерес до мого блогу - хочеться творити і ділитися новими роботами, коментувати Ваші чудові роботи!!!!
А ще, рівно 3 роки і 1 день тому назад - народився мій бложик!!!!
А ось тут  перша моя рукодільна публікація:)))
Багато чого змінилося за 3 роки - спочатку я була вишивальницею (вишиті картини, відкритки з вишивкою - це те, без чого я не уявляла свого життя). 
Далі відбулося те, чим я мабуть нікого не здивую - я відкрила для себе світ скрапбукінгу та кардмейкінгу- мене захопили красиві папірці, різні дироколи , перлинки, квіточки, стрічечки і т. д. Розвитку мого нового захоплення сприяли виграні "цукерки"- я точно вже й не памятаю, але їх було приблизно 15!!!!!!!
На даний момент я захопилася весільною атрибутикою і просто не уявляю свого життя без запрошень та бонбоньєрок. 
Приємно те, що людям подобається те, що я роблю, у мене зявляються клієнти, а разом з ними подяка за мою роботу у вигляді матеріальної компенсації:)
Радує те, що частина моїх замовників- це люди, які бачили мої роботи вживу , тобто стали власниками вручених запрошень чи бонбоньєрок, тобто про моє захоплення починає дізнаватися світ:))))
А ще , на даний момент, я співпрацюю з 2 весільними агенціями міста Рівне.
Що ще треба для щастя ?- живи і твори!!!!
Звісно, не все було так яскраво - в останні місяці мого блогожиття,  за період мого трьохмісячного мовчання різні підкрадалися думки- хотілося закрити свій блог, роздати всі скрапматеріали (тут навіть була спроба, проте потім я отямилася) і жити  спокійним життям.
Але я з Вами, я рада , що у мене є 140 читачів, яким цікаво, те чим я займаюсь у вільну хвилинку, і у мене знову виникло бажання створити відкритку по скетчу з використанням скрапматеріалів! (Цим і займусь, як тільки закінчу виконувати замовлення на 170 бонбоньєрок:))))
А якраз Вас, любі мої читачі, я хочу порадувати невеличким подаруночком у вигляді тиснено-вирізної "цукерочки". Слідкуйте за моїми публікаціями, я до кінця тижня обіцяю опублікувати публікацію про подарунок. 
В зараз і Вас усіх пригощу віртуальним тортиком:
фото з інтернету
П. С. Дякую усім хто дочитав мою писанину до кінця:)
Вчора я з доньками спостерігала зорепад - саме вчора його було максимально видно на нашій території. Я поназагадувала "кучу" бажань, тепер з нетерпінням чекаю їх здійснення:))))
Зорепад триватиме до 24 серпня, так що у Вас є всі можливості здійснити свої бажання!!!!понеділок, 12 серпня 2013 р.

Весільні мотиви.

Візьміть багато тиснення, додайте жменьку вирубок , не пошкодуйте квітів))), насолодіться білим кольором - і створіть відкритку на весільну тематику:)
За таким принципом я зробила відкритку.скетч перевернула проти годинникової стрілки

вівторок, 6 серпня 2013 р.

Коли атакує ...лінь?

Привіт!!!
Давно мене тут не було...
Три місяці - жодного рукодільного посту...
Я не байдикую, просто мої роботи , як на мене не цікаві, а просто шаблонні- запрошення на весілля, бонбоньєрки, тому я і не спішу їх показувати...Разом з тим , я і не скаржусь "на життя" , тому що мені подобається, те, чим я займаюсь:)))

1) запрошення та бонбоньєрки для Сергія та Віти - по 50 штук кожного.Наречені самі запропонували такий варіант запрошення- а я тільки слухняно виконала їхні побажання.

2)  220 бонбоньєрок на весілля у морському стилі . Доречі, я сама наповнювала коробочки цукерками (морські камінці), а таку кількість бонбоньєрок необхідно було зробити за 1 тиждень (в моєму розумінні це 6 вечорів і ночей після повноцінного робочого дня), так що працювали ми майже всією сім"єю:))) Весілля відбувалося у місті Дубно (Іванка, привіт!!!!!)
3) 120 бонбоньєрок для Юлі і Назара. Працюю я з перламутровим картоном.


Якось так...
В мене є ще багато не показаних варіантів запрошень, також я "созрєла" для весільної казни- скрині для грошей, але то вже буде інша історія:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...