Прихильники блогу:

неділя, 27 січня 2013 р.

Гуртом легше і Зірочку ліфтити :)

Жили собі 2 сестри -Ірина та Людмила - мали вони спільне захоплення-обидві полюбляли "побавитись" папірцями.
Одного зимового сонячного дня  вирішили вони зустрітись та поскрапити удвох.
Вирішено-зроблено!
Прийшла Людмила до Ірини вгості.
А Ірина тим часом подіставала усі свої скрапові скарби і запропонувала удвох зайнятись ліфтингом чудової відкритки Оксани-Зірочки

Декілька чудових годин у хорошій компанії промайнули дуже швидко,але не даремно -тому що,після зустрічі залишилось приємне відчуття задоволення від спілкування та спільної роботи. А ще 2 відкритки.
Так що , гуртом легше не тільки батька бити(як голосить народна мудрість), а й Зірочку ліфтити!!!

 Моя відкритка-біло -блакитна, а Людмилина-та, що про любов...
 І трішки фото на тему :"Як народжуються відкритки"
Тут Людмила чаклує над папірцями...
 ,,,а на цьому фото я освоюю натирки(кльова штука , ці натирки, раніш я ніколи ними не користувалася, тепер ,дякуючи Іванці (це вона мені їх подарувала) буду користуватися ними частіше.

 І моя робота поближче- зроблена спеціально для "Завдань для душі".Майстри скрапу Випуск шостий .Зірочкапʼятниця, 25 січня 2013 р.

Послання для його, єдиного...


І моя відкриткаДумаю,моя  задумка зрозуміла- варіант відкритки у відкритці. Сердечко відкривається, а там....поки що нічого не має, але буде конкретне  послання для конкретної людини(тому це не для загального кругозору).
За папір величезне спасибі Наді !!!!

вівторок, 15 січня 2013 р.

Запрошення на весілля.Оригінальне.З вишивкою.

Можливо, воно і не настільки оригінальне, але запрошень з вишивкою я ще не зустрічала.

Можливо, я когось насмішу-але це запрошення мені приснилось:)
Взагалі, якось останнім часом мене "тягне" до вишивки.
В подумках розробила ще декілька варіантів запрошень з вишивкою, тому -чекайте продовження.

Як я "впіймала удачу за хвіст":)

Привіт!
 У мене так класно закінчився старий і розпочився новий рік-до мене посміхнулася удача і я виграла багато-пребагато паперу у Наді  !  

 Аж не віриться , що я отримала у подарунок більше 50(! )аркушів такого красивого різноманітного  паперу (30 см на 30см), приблизно ж стільки обрізків паперу цього ж формату, які важко назвати обрізками, тому що листки по 2/3 , 1/3 а то й половина від цілого листка! Також Надя мені подарувала величезну кількість роздрукрваних картинок, дирокольностей і багато квіточок(близько сотні(!)-я не рахувала, але точно скажу вам-багато!!!!!!)
Звісно, від такого подарунку, моєму щастю не має меж!!!!!
Щоб детальніше пояснити, наскільки я рада, скажу, що за 2 роки мого скраперського життя- у мене ще ніколи не було такої великої кількості паперу!!!!
Не знаю, можливо у мене з"являться сторінки(якось я ще не доросла до них, а ,можливо, то не моє), але точно знаю, що буде багато відкриток і коробочок для грошового подарунку:) з використанням паперу від Наді.
Надю, щиро дякую тобі за таку підтримку!!!!!
Нехай у твоєму житті складається все якнайкраще!!!
Хай щастить!!!!

четвер, 10 січня 2013 р.

Про Новий рік, нове життя і...кохання!

про Новий рік  Привіт усім моїм віртуальним друзям!!!
Нарешті я добралася до свого блогобудиночку- хоча сьогодні вже 10 січня, але я все ж таки , хоч і з запізненням , хочу привітати усіх вас з Новим прийдешнім роком, з Різдвом та подальшими новорічними святами!
Від щирого серця бажаю усім вам міцного здоров"я, удачі, безмежного щастя та здійснення у новому році усіх найзаповітніших мрій!!!!
В новому році із- за святкувань та із-за змін, які відбулися у моєму житті-мені ще поки було не до рукоділля.
Покажу вам ялинку , яку я хотіла зробити вже давно,ще минулого року( просто ніяк руки не доходили до неї), а зробила в кінці грудня.Основний матеріал, який пішов на виготовлення цієї ялинки-газета, решта-декор на мій смак і розсуд.
Робила я ялинку за цим МК
Правда, ця ялинка якась не слухняна-вона ніяк не хотіла фотографуватися і показати своєї краси:)про нове життя:Так уже у нас блогерів-рукодільниць заведено, що інколи ми ділимось тут своїми проблемами чи досягненнями, які абсолютно не стосуються рукоділля.
Хто читає мене, той знає , як я в кінці року переживала у зв"язку із втратою роботи. Але, дякувати Богу, у мене Новий рік розпочався по-новому:замість ліквідованої організації , в якій я працювала, створилася нова, в яку мене запросили на роботу!
Ось так-то! Тепер я себе відчуваю повноцінною громадянкою, яка буде приносити користь суспільству:)Хоча , мені трішки страшно-тому, що робота, яку я буду робити зараз, абсолютно відрізняється від тієї, яку я робила до цього.
Але я думаю, що прорвусь!!!!
і на кінець про кохання 
Все частіше, особливо протягом минулого року, в ЗМІ почала з"являтися інформація про "тунель кохання" він же "тоннель любви".Що ж то за місце, в яке хочуть потрапити люди навіть з інших країн світу?
Це звичайний відрізок залізничної колії відстанню до 2 км, по якій їздить поїзд.Але унікальність полягає в тому, що колія щільно обсаджена деревами, а коли той самий поїзд проїжджає, то обчухрує гілля .Таким чином , за десятки років, гілля дерев отримали певну форму(вагона-паравоза) і утворили живий зелений коридор.
Чому я про це пишу-справа в тому, що я живу за якихось 2 кілометри від цього чудо -місця, і знаєте ,як воно буває,-те що "під носом" -не цікаве, завжди цікавіше побачити , те що знаходиться за тисячі кілометрів:)Оце на днях нарешті і ми всією сім"єю побували у славнозвісному "тунелі кохання". 
Ось так це "чудо природи" виглядає влітку(фото з інтернету)
І такий "тунель кохання" непривабливий взимку:(...
Про кохання нагадують тільки такі парочки, як ми...
...і безперечні докази кохання-діти:)

Загалом , хто ще не чув про таку місцину на Рівненщині(селище Клевань) але зацікавився інформацією,-пропоную "поритись" в інтернеті-там більш чим треба інформації (і правдивої і не дуже) про таке таємниче і романтичне місце, як "тунель кохання", або приїхати самому і побачити все це на власні очі
А я , як дочекаюсь літа, то обов"язково ще раз там побуваю і повторю фотомить!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...