Прихильники блогу:

неділя, 12 серпня 2012 р.

Запрошення на весілля..


Подарунок від Альони.

Привіт!!!
Пам"ятеєте , я якось зробила ПІФ-подарунок для Альони?
Так от, Альона вирішила мені "подякувати" і на днях я отримала такий чудований ароматизований подарунок з справжніми скарбами!!!
Дивіться самі :
Дякую, Олено, за такий приголомшливий подарунок!!!Тааак ПРИЄМНО!!!
Тепер , кожного разу беручи в руки мило чи крем, я буду пам"ятати , що в іншому куточку України живе така щедра душа, як -ТИ!!!!
Дякую!!!
А життя прекрасне!!!


середа, 8 серпня 2012 р.

Про любов....

Рожева шеббі-любов.


про роботу: висічки "серця" та тег ,на якому надпис зроблені з допомогою машинки Sizzix Big Shot , всі квіточки-мій handmade,прошито вручну, чудовий папір Paper Cellar Ltd  набір Wedding

четвер, 2 серпня 2012 р.

Love in Paris

Привіт!Я знову до вас із відкриткою, в якій використала картинку художника Аманди Кас, і знову за скетчем від "Скрап галереї".

 Оригінальний  авторський надпис, сердечко, та квіточки "підкреслила" гелевою ручкою.

 І сама картинка

Нарешті серпень...

...і можна приступати до розіграшу моєї "цукерочки".
Дякую усім ,хто виявив бажання отримати цей невеличкий подаруночок від мене,а саме:
13.ira
14.Valya
18.Tata25
24.Risya
32.KraSS
Розіграш довірю рендому :

Пощастило Насті Liavorda. Настя, вітаю тебе з перемогою і чекаю адресу на lediirina@ukr.net ,на яку зможу відправити тобі подаруночок.
Гарного всім дня і удачі!!!!

середа, 1 серпня 2012 р.

Пригощаю !

"Цукерка " ЗАКРИТА !!!!
Привіт!!!
Як у вас справи? У мене просто- чудово!!!
Я в який раз сама собі доказала, що необхідно вірити у свою мрію , і вона неодмінно здійсниться!!!!
Дорогі мої віртуальні подружки, порадійте разом  зі мною-у мене з"явилася одна чудова, просто неймовірна , помічниця-машинка для вирізання та тиснення Sizzix Big Shot !!!!
Ось вона яка.
 Я вже переконалася, що ця машинка творить справжні чудеса- ось вам, як приклад, простенька експрес-листівка (тиснення, висічки сердець, завиток, та квіточки-це все робота машинки).
З нагоди такого довгоочікуваного подарунку для самої себе, я хочу порадувати когось із вас, тому оголошую "цукерочку" до 1 серпня. 
Вміст "цукерки": 30 тисненних аркушів ( 3 види тиснення, 10 кольорів), та ціла купка різнокольорових завиточків(десь до 100).Також буде жменька надироколених листочків, тичинки, та напівбусинки.
Якщо вас зацікавило моє "пригощання", - залишайте свій коментар в кінці цього повідомлення, а до себе забирайте слідуюче зображення"цукерочки" з активним посиланням на цей допис, а 1 серпня не забудьте заглянути до мене вгості, а раптом удача посміхнеться саме вам?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...